Kindly update this train with the following Time Table.
SNo Code Stn Name Zone Div. Arr. Dep. Halt PF Dist. Day Remark
1 HWH Howrah Jn ER HWH First Stn 09:55 0 1
2 LLH Liluah ER HWH 10:02 10:03 1 5 1
3 BEQ Belur ER HWH 10:05 10:06 1 7 1
4 BLY Bally ER HWH 10:08 10:09 1 9 1 ...
more...
5 UPA Uttarpara ER HWH 10:10 10:11 1 10 1
6 HMZ Hind Motor ER HWH 10:13 10:14 1 12 1
7 KOG Konnagar ER HWH 10:16 10:17 1 14 1
8 RIS Rishra ER HWH 10:18 10:19 1 17 1
9 SRP Shrirampur ER HWH 10:24 10:25 1 20 1
10 SHE Seoraphuli Jn ER HWH 10:30 10:31 1 23 1
11 DEA Diara ER HWH 10:35 10:36 1 28 1
12 NSF Nasibpur ER HWH 10:38 10:39 1 30 1
13 SIU Singur ER HWH 10:43 10:44 1 34 1
14 KQU Kamarkundu ER HWH 10:46 10:47 1 37 1
15 NKL Nalikul ER HWH 10:51 10:52 1 41 1
16 MLYA Maliya H ER HWH 10:55 10:56 1 44 1
17 HPL Haripal ER HWH 10:57 10:58 1 46 1
18 KKAE Kaikala ER HWH 11:01 11:02 1 49 1
19 BAHW Bahir Khanda ER HWH 11:06 11:07 1 52 1
20 LOK Loknath ER HWH 11:11 11:12 1 56 1
21 TAK Tarakeswar ER HWH 11:18 11:19 1 58 1
22 TLPH Talpur ER HWH 11:24 11:25 1 63 1
23 TKPH Takipur Halt ER HWH 11:36 11:37 1 67 1
24 MAYP Mayapur ER HWH 11:49 11:50 1 73 1
25 AMBG Arambag ER HWH 12:10 Last Stn 82 1